Physiotherapy, medical therapeutic massage, rehabilitation, lymphatic drainage 

My main goal is to find the cause of your problems, remove them and teach you to understand your body while actively preventing them. As part of the recovery process, I also perform effective deep tissue therapeutic massages, which are focused on manual spine correction and removal of muscle tension. We will also learn rehabilitation exercises that will help you to establish muscle balance. Furthermore, we will eliminate a bad postural habits and movement patterns and teach you correct posture. This type of  exercising has positive influence on the internal organs as it boosts blood circulation and because of a release of happy hormone oxytocin you will feel happier afterwards. 
Massages 

When you desire more relaxing and nurturing therapy for your body and soul...

Cílem všech relaxačních masáží je odpočinek a zrychlená regenerace Vaší tělesné schránky i Vaší mysli. Spojení těchto věcí přináší uvolnění, kterého se vám za normálních okolností nedostává a tak budete posléze aktivnější a budete snadněji dosahovat Vašich denních cílů, bez stresu a nepříjemné bolesti či migrén. Nemusíte však trpět bolestmi, aby jste si jednou za čas udělali dobře, zapomněli na veškeré starosti, dopřáli si chvílku pro sebe plnou relaxace, uvolnění a nechali o sebe pečovat druhé.Klasická Švédská relaxační masáž

Pro odstranění únavy a posílení regenerace organismu je vhodná klasická masáž, která odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Prospívá i kloubům díky tomu, že při ní dojde k prokrvení a zvýšené mobilitě svalových skupin, které okolí kloubů fixují. Klasická masáž může používat i tvrdší hmaty, aby došlo k odstranění nahromaděných látek (napři. kyseliny mléčné) vznikajících ve stresovaných svalech po fyzické námaze. 

Hloubková terapeutická masáž zaměřující se na Trigger pointy

Poskytne účinnou péči, která vede k okamžité úlevě při bolestech zad, šíje a krční oblasti. Ačkoli si po ní můžete na druhý den připadat lehce "zbytí". Jsou při ní kombinovány fyzioterapeutické techniky s hloubkovou a vazivovou masáží, lymfodrenáží a baňkováním. Je vždy přizpůsobena zdravotnímu stavu klienta.

 Hloubková masáž krku

Hloubková masáž krku působí na hluboké svaly a tkáně v krční oblasti. Využívají se zde účinné tahy, masáž je razantní může být i mírně bolestivá. Výsledky však přichází již po první masáži. Tato masáž není doporučena po operacích krční páteře. Může při ní docházet i ke zlepšení zraku, jelikož se zmírní tlak na zrakové centrum a také dochází k odstraňění bolest v oblasti šíje ramenou a rukou.

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Jakákoli stresová situace se nejvíce promítá v oblasti šíjových svalů a svalů krku. Člověk se stahuje "zatahuje" hlavu mezi ramena a dochází k tuhnutí svalstva a stlačování krevního řečiště. Toto přetížení či přepracování může mít za následek nepříjemné bolesti hlavy. Relaxační uvolnění mimického svastva v obličeji a hlavové části s využitím akupresurních bodů přináší úžasnou úlevu.

Aromaterapeutická masáž a masáž bylinnými pytlíčky

Je lehce Holistická terapie, která příznivě působí na krevní oběh, nervový systém a trávení. Dochází při ní k harmonizaci Vaší psychiky i tělesných funkcí. Přikládáním bylinných pytlíčků s užitím éterikých olejů a vytvářením tlaku na tkáně a svaly dané místo stimuluje a dochází k prokrvení, látkové výměně a odstranění nežádoucích toxinů. 

Antimigrenózní a reflexní masáž

Ideální trpíte-li na častější bolesti hlavy a migrény. Dochází při ní k velkému uvolnění šíjového a mimického svalstva, pomocí působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy. V kombinaci s Reflexní terapií bude blahodárně působí také při bolesti zad a plotének, skolióze, ischiasu a k detoxikaci těla.

Masáž lávovými kameny

Při terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů společně se speciálními Havajskými technikami přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže se terapeut dostane až k hlubokým vrstvám tkáně.

Může blahodárně působit na

  • otoky zaviněné přílišným zadržováním tekutin v těle
  • odstraňování bolesti krční páteře
  • bolesti zad
  • premenstruační syndrom
  • kloubní onemocnění

Nedoporučuje se aplikovat při vysokém krevním tlaku, nemocích srdce, rakovině a poruchách mízního systému, cukrovce, těhotenství, virových a infekčních onemocněních.

Breussova masáž třezalkovým olejem

Je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Vhodně doplňuje ošetření Dornovou metodou, ale lze ji využít i samostatně. Jedná se o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.