Fyzio, zdravotní terapeutická masáž, rehabilitační cvičení, lymfodrenáže 

Mým cílem je nalézt příčinu Vašich potíží, odstranit je a naučit Vás porozumět svému tělu a zároveň aktivně potížím předcházet. V rámci rekonvalescence provádím i účinné hloubkové terapeutické masáže, které jsou zaměřeny na manuální korekci páteře a odstranění svalového napětí. Naučíme se i rehabilitačním cvikům, které vám pomohou k nastolení svalové rovnováhy. Dále dochází k odbourání vadných návyků a nácviků správného držení těla a pohybových vzorců. Při cvičení se nám prokrví vnitřní orgány a pozitivně reaguje i psychická stránka.
Masáže 

Pokud hledáte spíše odpočinek a relaxaci pro tělo a duši...

Cílem všech relaxačních masáží je odpočinek a zrychlená regenerace Vaší tělesné schránky i Vaší mysli. Spojení těchto věcí přináší uvolnění, kterého se vám za normálních okolností nedostává a tak budete posléze aktivnější a budete snadněji dosahovat Vašich denních cílů, bez stresu a nepříjemné bolesti či migrén. Nemusíte však trpět bolestmi, aby jste si jednou za čas udělali dobře, zapomněli na veškeré starosti, dopřáli si chvílku pro sebe plnou relaxace, uvolnění a nechali o sebe pečovat druhé.Klasická Švédská relaxační masáž

Pro odstranění únavy a posílení regenerace organismu je vhodná klasická masáž, která odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva a napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Prospívá i kloubům díky tomu, že při ní dojde k prokrvení a zvýšené mobilitě svalových skupin, které okolí kloubů fixují. Klasická masáž může používat i tvrdší hmaty, aby došlo k odstranění nahromaděných látek (napři. kyseliny mléčné) vznikajících ve stresovaných svalech po fyzické námaze. 

Hloubková terapeutická masáž zaměřující se na Trigger pointy

Poskytne účinnou péči, která vede k okamžité úlevě při bolestech zad, šíje a krční oblasti. Ačkoli si po ní můžete na druhý den připadat lehce "zbytí". Jsou při ní kombinovány fyzioterapeutické techniky s hloubkovou a vazivovou masáží, lymfodrenáží a baňkováním. Je vždy přizpůsobena zdravotnímu stavu klienta.

 Hloubková masáž krku

Hloubková masáž krku působí na hluboké svaly a tkáně v krční oblasti. Využívají se zde účinné tahy, masáž je razantní může být i mírně bolestivá. Výsledky však přichází již po první masáži. Tato masáž není doporučena po operacích krční páteře. Může při ní docházet i ke zlepšení zraku, jelikož se zmírní tlak na zrakové centrum a také dochází k odstraňění bolest v oblasti šíje ramenou a rukou.

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Jakákoli stresová situace se nejvíce promítá v oblasti šíjových svalů a svalů krku. Člověk se stahuje "zatahuje" hlavu mezi ramena a dochází k tuhnutí svalstva a stlačování krevního řečiště. Toto přetížení či přepracování může mít za následek nepříjemné bolesti hlavy. Relaxační uvolnění mimického svastva v obličeji a hlavové části s využitím akupresurních bodů přináší úžasnou úlevu.

Aromaterapeutická masáž a masáž bylinnými pytlíčky

Je lehce Holistická terapie, která příznivě působí na krevní oběh, nervový systém a trávení. Dochází při ní k harmonizaci Vaší psychiky i tělesných funkcí. Přikládáním bylinných pytlíčků s užitím éterikých olejů a vytvářením tlaku na tkáně a svaly dané místo stimuluje a dochází k prokrvení, látkové výměně a odstranění nežádoucích toxinů. 

Antimigrenózní a reflexní masáž

Ideální trpíte-li na častější bolesti hlavy a migrény. Dochází při ní k velkému uvolnění šíjového a mimického svalstva, pomocí působením na akupresurní body obličejové i vlasové části hlavy. V kombinaci s Reflexní terapií bude blahodárně působí také při bolesti zad a plotének, skolióze, ischiasu a k detoxikaci těla.

Masáž lávovými kameny

Při terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Uvolňováním kovových iontů společně se speciálními Havajskými technikami přispívá k urychlení regenerace tkání a rychlému odstraňování bloků na meridiánech. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže se terapeut dostane až k hlubokým vrstvám tkáně.

Může blahodárně působit na

  • otoky zaviněné přílišným zadržováním tekutin v těle
  • odstraňování bolesti krční páteře
  • bolesti zad
  • premenstruační syndrom
  • kloubní onemocnění

Nedoporučuje se aplikovat při vysokém krevním tlaku, nemocích srdce, rakovině a poruchách mízního systému, cukrovce, těhotenství, virových a infekčních onemocněních.

Breussova masáž třezalkovým olejem

Je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Vhodně doplňuje ošetření Dornovou metodou, ale lze ji využít i samostatně. Jedná se o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.