Our Philosophy? Healing touch that makes sense...


Masáže/ Fyzioterapie/ Fyziocvičení Praha 2- Vyšehrad

Fyzioterapie,zdravotní terapeutická masáže, rehabilitace, lymfodrenáže. Našim cílem je nalézt příčinu Vašich potíží, odstranit je a naučit Vás rozumět svému tělu i aktivně potížím předcházet. Léčivé a velmi účinné hloubkové terapeutické masáže jsou zaměřeny na manuální korekci páteře a odstranění svalového napětí.

Terapie Access Bars® Praha 2- Vyšehrad

Terapie probíhá ve vodorovné poloze buď na lehátku nebo terapeutickém křesle, tak aby došlo k celkovému uvolnění a relaxaci. Během terapie ACCESS BARS® se terapeut postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. "BARů", na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jemný dotek nejprve nastartuje energetický proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování, systémům přesvědčení, postojů- které jsme zaujali na základě definic co nám byli předloženy a úhlům pohledu které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Tato terapie doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.


Není přeci nic krásnějšího, než sami sebe odměnit a dopřát si relaxaci v podobě některé z nabízených terapií i v případě, že jste k nám původně jen někoho doprovázeli.


Vaši rezervaci potvrdíme do 24 hodin